Ez történt áprilisban

Kakucsi Zoli barátunk aki a Ferihegy rotary klub létrehozásán fáradozik Monoron népszerűsítette a Rotary szellemiségét.
A Nagycsaládosok Egyesülete rendezvényén még a főzőversenybe is beneveztek a Ferihegy Rotary asztaltársaság tagjaival és kiváló eredményt értek el tárkonyos ragulevesükkel.

Balogh Gyuri nyugdíjba ment de a klubban továbbra is aktív marad,meg is ünnepeltük egy pohár pezsgővel.

Gazda István tudománytörténész volt a vendégünk,előadásán keresztül bepillantást nyerhettünk a tudomány mindennapos világába,hétköznapjaiba.

"......azért van szükség a kultúr- és tudománytörténeti múzeumokra, mert a világ országainak többségében a kötelező iskolai tankönyvek elviselhetetlenek -" . A tudománytörténész szerint, akik ebből óhajtják megismerni az emberiség múltját, nagy valószínűséggel soha nem jutnak egyről a kettőre.