Ez történt júliusban

Meglátogatott bennünk a kormányzó úr, Peter-Christian Herbrich. A kormányzó úr meghallgatta beszámolónkat a klub tevékenységéről és elismeréssel adózott eddigi eredményeinknek. További jó munkát kívánt és elmondta a jövőre vonatkozó terveit. Hangsúlyozottan kiemelte  a Rotary eszméjének egyik fudamentumát a barátságot.

"Sikerüljön klubotokat valami különlegessé tenni. Tegyétek klubotokat szintén oázissá a sivatagban. Barátaitok barátságukkal fognak köszönetet mondani érte... "

Vendégünk érkezett, Szabadkáról, Tóth Tivadar elnök személyében aki egy elődás erejéig még visszatér hozzánk.

Megtörtént az őrségváltás!
A Rotary szabályainak megfelelően új elnök vette át az irányítást a következő időszakra. Kovács Ernő barátunk megtisztelő feladatnak tekinti az elnöki munkát.Programjában elkötezettséget ígért a rotary eszméi iránt és célkitűzésének tekinti a nagyobb aktivitást a klubbon belül és kivül ,valamint új tagok felvételét. Munkájához sok sikert és jó egészséget kívánunk.