Ez történt novemberben

Szicsek János, a Magyar Pálinka Háza üzlet tulajdonosa volt előadónk.
Mindent megtudhattunk a pálinkáról: mitől jó, mitől hungarikum, mennyit igyunk vagy ne igyunk belőle.
Előadónk a téma egyik legjobb gyakorlati szakértője az országban.
Meg is ízlelhettük ezeket a páratlan nedűket, mindannyiunk nagy örömére.

Két rendkívül bájos amerikai diáklány látogatott meg bennünk,Kelsey Vaughan és Monika Jones.
Az Ambassadorial Scholarship keretében 1 évig tanulnak a Középeurópai Egyetemen.
Mindketten beszélnek már egy kicsit magyarul. Támogató rotary klubjaik üdvözletét és zászlóit hozták el.

Dr.Kara Pál, a MOL NyRt. jogi igazgatójá volt vendégünk.
Előadásában hazánk legnagyobb vállalatának múltjáról, jelenéről és jövőjéről beszélt.
Érdekes és midennapjainkat is érintő  témákról szóló előadást hallhattunk.

Klubtagunk Borostyánkői Mátyás rotarys hetéről: November 21: Debreceni klubban meghívott előadóként beszélt életéről és a rotarys kapcsolódásairól, beszámolva a budavári klub " Tapintható-láthatatlan " programunkról.
November 22: a budavári klub saját-klubtag-előadóként a 2006 szeptemberi FIDIC konferencia szervezőjeként átélt tapasztalatairól-kulisszatitkokról.

Vedégünk volt Takács Tibor, az Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltárának munkatársa.
Elődásának címe: Közelmúltunk (szennyes kis és nagy) titkai és az iratok, amelyek erről vallanak. Miről mit és hogyan (nem) tudhatunk meg.
A jegyzőkönyvvezető Balog Gyuri barátunk észrevétele:

"Az előadás sötét, elvetemült gazemberek döbbenetes tetteiről, módszereiről szólt. Ezek egy része azonban ma is közöttünk él, háborítatlanul!"