Ez történt februárban

Pezsgővel ünnepeltük Reich Gyula barátunk 61. születésnapját.
Isten éltessen, kedves barátunk.

Előadónkat fia, Falvay Attila barátunk mutatta be. Falvay Károly eredetileg mérnök, majd néprajzkutató és táncművész lett. Többek közt, könyvet írt az óvodai mozgásjavító terápiáról.

A „Nagyboldogasszony, női szerepkör a magyar ősvallás tükrében” című könyv szerzője, amely az előadás témája is volt.

Borsai Levente mérnök, a Megújuló Energiaforrások Egyesület titkára volt vendégünk.

Rendkivül érdekes és alapos előadásában megtudhattuk,melyek a megújuló energiaforrások.

Hogyan használhatjuk fel ezeket,és mik a jövőbeli kilátások.

Elnökünk ezen a klubülésen nyújtotta át Barta Gyuri barátunknak a klub tiszteletbeli tagságát tanúsító oklevelet. A klub tagjai most is - mint mindig - rendkívüli szeretettel köszöntötték és ünnepelték Gyuri barátunkat.

Előadónkat, Dr.Pete Imre nőgyógyász-onkológus klubtársunkat természetesen nem kellett bemutatni.

Előadásának címe: A méhnyakrák elleni védekezés új lehetősége

A prezentáció témájának apropóját az adta, hogy a méhnyakrák elleni vakcinát januártól Magyarországon is biztosítani tudják.