Ez történt áprilisban

Benyó Zoltán rotarysta barátunk, Az egészségügyi mérnökképzés Magyarországon címmel tartott nagyon érdekes előadást.

Révai Gábor tartott nagyon tanulságos előadást, A könyvkiadás jele, múltja, jövője – ill. Révai József fiának lenni címen.

Balogh György titkár barátunkat a klubtagság pezsgővel köszöntötte 65. születésnapján. Az ünnepelt társtettesként Sármán Pali barátunkat nevezte meg, aki 2004-ben bekövetkezett infarktusa után minden lehetségest megtett a teljes felgyógyulása érdekében.

Előadónkat, Dr.Finta Józsefet Borostyánkői Mátyás barátunk mutatta be. Az építészek és az építészet helyzete ma Magyarországon sanyarú, az építészek társadalmi elismertsége alacsony. Finta József az egyetlen építész, aki akadémikus. Emberi kiállásával eddig már nagyon sokat tett jó ügyekért, a szakmáért.