Tisztelt érdeklődők !

Reméljük eljön a klubunk által szervezett jótékonysági koncertre, melyen a világhírű Kodály vonósnégyes lép fel, népszerű Mozart művek előadásával és zenei meglepetésekkel. A koncert bevételét a 2008 nyarán a „Tapintható Láthatatlan” projekt keretében megvalósítandó Duna parti látkép alkotás felállítására ajánljuk fel. A projektről és a már elkészült alkotásokról bővebben honlapunkon és a www.tapinthatolathatatlan.hu oldalon kaphat bővebb tájékoztatást.

Praktikus információk a koncertről:

- az Andrássy Egyetem díszterme a Festetics palotában található, a Magyar Rádió Pollack Mihály téri bejárata mellett, a Bródy Sándor utcai sarkon.

- Parkolni az épület alatt lévő mélygarázsban lehetséges.

- Jegyek elővételben megrendelhetők a 369 07 08-es telefonszámon, vagy a csabaire@csabaire.hu email címen

- A jegyelővétel dec. 21.-ig lehetséges, utána az iroda zárva lesz. Jegyek ezután már csak a helyszínen kaphatók.

- A koncerten a részvétel ingyenes, helyette résztvevőnként 3.500,- Ft.-ot kérünk alapítványi támogatásként. A legalább 6 jegyet igénylők részére adóigazolást állítunk ki a befizetésről.

Várjuk szeretettel!

Innen letölheti a koncert anyagát pdf formátumban.